درباره ما

بدون تردید، همه دوست دارند همیشه کالا و خدمات خود را ارزان تر از قیمت اعلام شده بخرند. که بدین منظور می توان بدون چانه زنی و حفظ شأن خود و فقط و فقط و فقط با داشتن آسا کارت بالاترین تخفیف را دریافت نمایند.

 

                  برای خرید کالا  و  خدمات ارزان تر، چانه زنی فراموش،

                           فقط کافیست آسا کارت را بشناسید

 

تجارت الکترونیک به عنوان یکی از دستاوردهای مهم در زمینه فناوری اطلاعات است که باعث تحولات اساسی در زمینه تجارت شده است. توسعه تجارت الکترونیکی پیامدهای مهمی را برای فعالان اقتصادی در پی داشته است. شاید کمتر ابداعی به اندازه تجارت الکترونیکی در حوزه اقتصاد و بازرگانی تاثیرگذار بوده است و به سرعت در حال رشد است. مشتری‌محوری ، بهبود ارتباط با مشتری، توسعه بازارها ،کاهش هزینه‌ها، بهبود زنجیره عرضه، حذف محدودیت‌های زمانی و مکانی مبادله، ایجاد مدل‌های جدید کسب و کار، افزایش سرعت دسترسی به بازار و در مجموع افزایش رفاه اقتصادی و اجتماعی از پیامدهای آشکار تجارت الکترونیکی است که در ابعاد فردی و اجتماعی نمایان شده است. بسیاری از موانعی که در بازارهای سنتی دور از انتظار به نظر می‌رسید رفع شده و مدل‌های جدید کسب و کار با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید به وجود آمده‌اند. بی‌تردید با فراهم شدن بسترها و آگاهی فعالان روند توسعه تجارت الکترونیکی شتابان خواهد بود.مشتریان امروزه انتظار دارند که کسب و کارها نسبت به نیازهای آن ها، سریع تر واکنش نشان دهند و با بهره مندی از تجارت الکترونیکی در سطح بالاتری به آن ها متعهد باشند.

تاریخچه آسا کارت:

آسا کارت محصول شرکت آتیه سازان آرامش نیرو- آسا نیرو می باشد که مالکیت آن متعلق به هلدینگ شرکت تأمین آتیه کارکنان صنعت آب و برق است. آسا کارت در شهریور سال 96، با بهره مندی از اندیشه ها و افکار نو و دانش متخصصین IT شکل گرفت .

مأموریت و هدف آسا کارت :

شرکت آسا نیرو در صدد است تا با، انسجام و اتحاد خانواده بزرگ صنعت آب و برق و سایر ارگانها و نهادهای خدمت رسان جامعه و همچنین متقاضیان عادی، کاهش هزینه های زندگی اعضاء را با ا اخذ حداکثر تخفیف ممکن از مراکز خدمات رسانی و فروش کالا فراهم نماید.

درباره آسا کارت:

کارت شناسایی هوشمند متعلق به اعضای باشگاه آسانیروست که دارندگان آساکارت با ارائه آن به مراکز طرف قرارداد از تخفیفات توافق شده بدون چون و چرا در هنگام خرید بهره مند و مشمول دریافت امتیازات ویژه باشگاه می گردد. همچنین ایشان نیز می توانند در مراکز  مجهز به سامانه دستگاه پوز شرکت، در زمان پرداخت صورتحساب از تخفیف آنلاین خرید استفاده نمایند.

ویژ گی های آسا کارت:

از مهمترین ویژگی های آسا کارت می توان به خرید با تخفیف ویژه و حفظ شأن و منزلت دارنده کارت جهت دریافت تخفیف بدون چون و چرا اشاره کرد. در ادامه به برخی ویژگی های آسا کارت می پردازیم:

 

  • خرید با تخفیف ویژه 
  •  حفظ شأن و منزلت دارنده کارت برای دریافت تخفیف
  • ارائه خدمات با استفاده از کارت کابر بانکی شخصی 
  • اطلاع از برترین مراکز خدماتی و فروشگاهی با درصد تخفیف و آدرس و مشخصات 
  • بهره مندی از اتصال حساب بانکی دارندگان آساکارت به سامانه دریافت تخفیف آنلاین در مراکز
  • کسب امتیاز خریدهای انجام شده و بهره مندی از مزایای ویژه باشگاه 
  • گستردگی انتخاب مراکز در تمام نقاط شهری 
  • تنوع دسته بندی مراکز در تامین تمام نیازهای روزمره زندگی

 

شعار آسا کارت: با آسا کارت با آرامش و ارزان زندگی کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

کانال تلگرامی آساکارت (asacart@)

ربات تلگرامی آساکارت (asacart_bot@)









کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت آسانیرو می باشد

طراحی سایت و سئو سایت توسط رایاپارس