قوانین

تعریف کلی قوانین سایت:

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه آساکارت موارد زیر را به دقت مطالعه نمائید:

1.آساکارت یک واسطه بین فروشنده و دارندگان آساکارت است و نقش یک بنگاه را ایفا می کند.

2.در صورت بروز اختلاف بین فروشنده و دارندگان آساکارت، لطفاً مراتب را به واحد کاربران اطلاع داده تا در جهت رفع مشکل، پیگیری و اقدام نمایند.

3.ممکن است سامانه آساکارت برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار و سرویس های ویژه برای اعضای خود، از طریق شماره پیامکی 50005000318326 ، پیامک ارسال نماید.

تبصره1: به یاد داشته باشید که شماره فوق تنها شماره ای است که آساکارت از طریق آن برای اعضای خود پیامک ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آساکارت یا هر شماره دیگری که با این شماره مغایرت داشته باشد تخلف و سوء استفاده محسوب می شود.

4.نظرات کاربران: هدف از ایجاد این بخش به اشتراک گذاشتن تجربه خرید دارنده آساکارت برای دیگران است. هر کاربر مجاز است طبق قوانین و ضوابط نظر خود را درباره خدمات سامانه آساکارت به اشتراک بگذارد .بدیهی است چنانچه نظر کاربر خلاف مقررات سامانه آساکارت باشد تایید نمی شود و در نتیجه در سامانه به نمایش در نمی آید.

5. قوانین درج نظرات:

1.فارسی بنویسید.

2.از حروف کشیده استفاده نکنید.

3.عنوانی را برای نظر سنجی انتخاب نمایید که متناسب با موضوعی باشد که میخواهید درباره آن نظر دهید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن مطلب شما ترغیب می کند.

4.سعی کنید برای بیان نظرات خود واقع بینانه عمل کنید، معایب و مزایای خدمات خود را در کنار هم قرار دهید.

5.از نوشتن مطلب غیر مفید که ارتباطی با خدمت ندارد خودداری کنید.

6.از ادبیات روزمره و محاوره ای خودداری نمائید.

6.محتوای سایت:

سامانه آساکارت این اطمینان را به شما میدهد که تمامی سرویس ها و خدمات خود را به درستی ارائه می دهد و به منظور تولید محتوا از منابع موثق استفاده می کند.تمامی تصاویر و خدمات ارائه شده برای تک تک مجموعه ها، مطابق با ارائه خدمت آن مجموعه می  باشد و واحد کاربران، تمام تلاش خود را بر این دارد تا هر محصول را دقیقاً همان طور که هست در سایت مندرج کنند.

تبصره1:در صورت مشاهده مغایرت، با مسئول گروه آساکارت تماس حاصل نمائید.

تبصره2: اگر کاربران محتوایی را برای سامانه ارسال کنند واحد کاربران آساکارت، این حق را دارند تا نسبت به تغییر، تصحیح ، انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نمایند. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطلب، تماماً بر عهده فرستنده می باشد.

7.سیاست های تخفیف گذاری:

در دنیای بهترینها، متمایز زندگی کنیم. این شعار آساکارت است.در تخفیف گذاری بر روی محصولات، تمام تلاش بر این است که حداکثر تخفیف برای دارندگان آساکارت لحاظ  شود، به این ترتیب تخفیف گذاری بر اساس مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف است.                                                                                                                                          

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت آسانیرو می باشد

طراحی سایت و سئو سایت توسط رایاپارس